СтарАльянс-Бюро переводов и языковая школа

Тел., Viber, WhatsApp ‎+38 050 323 24 78, ‎+38 093 32 32 478 E-mail: afkharkov@gmail.com

Ви бажаєте вивчати французьку мову або поглибити свої знання ? ​

Це чудова ідея, оскільки це міжнародна мова. Наша школа існує в Україні більше 26 років, і тисячі людей знають нас у різних кутках світу! Під час навчання, а також по завершенні курсу,  у вас буде можливість використовувати свої знання як під час дискусійних клубів, так і під час подорожей та лінгвістичних стажувань у Франції, особливо в Марселі та Парижі!

Ви новачок або хочете поглибити свої знання?  Ви бажаєте покращити свої шанси на ринку праці? Які б не були  ваші потреби,  Staralliance French club пропонує вам уроки французької, адаптовані до вашого ритму.

Всі наші курси узгоджені з Загальноєвропейськими  Рекомендаціями  з мовної освіти (Cadre Européen Commun de Référence pour les langues (CECRL) , щоб забезпечити вам безперервний прогрес.  Ця основа дозволить вам з успіхом здавати екзамени та тести в кінці навчання.

Наша команда складається з 10 дипломованих викладачів, що спеціалізуються на викладанні французької мови.

У будь-який час вони  нададуть вам корисні поради  щодо навчання.

Наші групи налічують в середньому від 5 до 9 студентів , щоб забезпечити персональний підхід  до кожного.

Французька мова є офіційною мовою майже у 30 країнах на чотирьох континентах,  і є другою мовою у багатьох інших країнах. Ця мова є також однією з мов, що використовуються у міжнародних відносинах, а також в  ООН, у Європейському Союзі,  в ЮНЕСКО, в Міжнародному Олімпійському Комітеті та в Міжнародному Червоному Хресті.